LIDL – smrt v banánech

Úvodní stránka Fóra Prague Corps LIDL – smrt v banánech

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel Mamola Mamola a poslední změna proběhla před 5 roky, 11 měsíci.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #252
    Mamola
    Mamola
    Účastník

    Řetězec Lidl bude mít nejspíš velký problém. Na internetu se objevila fotografie banánů s něčím, co připomíná plíseň. Jak se později zjistilo, vše je ještě mnohem horší. Do banánů se zřejmě dostal nejjedovatější pavouk na světě! A zákazníci si banány směle nakupují dál. V Lidlu v Bohnicích v Praze 8 prodávají banány s pavouky. Markéta Vlčková si právě takové banány s pavoukem koupila. Fotografii zveřejnila na Facebooku a o celé situaci informovala i řetězec Lidl. Když si Markéta u auta všimla, že je na banánech něco bílého, co trochu připomínalo plíseň nebo také pavučinu, okamžitě šla banány vrátit zpět do Lidlu. Doma ale Markéta přišla na něco děsivého. „Doma na netu jsem zjistila, co to bylo pravděpodobně za pavouky, dala jsem jim vědět do Lidlu, co se stalo, a představte si, že moje vrácené banány už prodavačky hledaly mezi banány na regálu v prodejně a tam se taky našly,“ píše Markéta na Facebooku. Na banánech byla pravděpodobně nakladená vajíčka a kokony s malými pavoučky těsně před vylíhnutím. Zřejmě to byl Palovčík brazilský, tedy nejjedovatější pavouk na světě. „Možná brzo nebude zabíjet jen v jižní Americe sběrače banánů na plantážích, kteří umírají po stovkách ročně, ale i prodavače a zákazníky po celém světě… A teď se naskýtá otázka, jestli s sebou v bednách neměli maminku, tatínka a další bratry a ségry?“ zlobí se Markéta. „Takže se omlouvám: moje vrácené banány byly od pokladny odnešené do skladu, ale v tom případě byly na prodejně pravděpodobně nalezené další. Moc mě mrzí, že jsme to “zboží“ vrátili, protože teď už vím, že jsme to neměli dělat. Příště rovnou zavolat 158!!!” uzavírá Markéta. Nakupovali jste v Lidlu? Nemáte takové banány doma i vy? Kdyby se takový pavouk vylíhl, tak by vás zřejmě zabil. Lídl ale popírá, že by se v jeho řetězci prodávali banány s pavouky. „Nález jakéhokoliv pavouka na banánech v bohnické prodejně se nepotvrdil. Banány, které zákaznice v prodejně vrátila, pracovníci prodejny okamžitě odnesli do zázemí prodejny, prohlédli a na základě doporučených postupů zlikvidovali. Na předmětném banánu byla nalezena pouze neidentifikovatelná pavučina. Dále byla prověřena celá zásilka v této prodejně, všechny ostatní banány byly v pořádku,“ řekla tisková mluvčí Lidlu Zuzana Holá.

     

    #253
    Mamola
    Mamola
    Účastník

    Netrvalo dlouho , a sám redaktor Mamola známý milovník banánů si do práce přinesl v trsu pěkné překvapení . Pavouk byl malátný a tak jsem se ho nebál vzít do ruky.Nyní ho mám doma v starém teráriu kde se  má čile k světu . Na nějaké vrácení ani nepomýšlím . Dal jsem mu jméno Lídlák a věřím , že si s ním užiji ještě spoustu legrace říká Mamola.Banány jsem si kupoval do práce k svačině a když ho uviděla naše pokladní Eva Horáková málem to s ní seklo . Hodlám ho vzít na sraz GUZZI do Sušice a večer ho vypustím v chatce . Uvidíte jaká to bude legrace , celé to bude snímat kamera z mé helmy . Už se nemohu dočkat – tvrdí Mamola.

    • Odpověď byla upravena před 5 roky, 11 měsíci uživatelem Mamola Mamola.
    #255
    Mamola
    Mamola
    Účastník

    #259
    Mamola
    Mamola
    Účastník

    Palovčík Brazilský – https://cs.wikipedia.org/wiki/Palov%C4%8D%C3%ADk_brazilsk%C3%BD

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

cs_CZCzech