Prague Corps aneb konec motorkářů v Čechách

Úvodní stránka Fóra Prague Corps Prague Corps aneb konec motorkářů v Čechách

Zvolené téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel Mamola Mamola a poslední změna proběhla před 5 roky, 9 měsíci.

Prohlížíte 1 příspěvek (celkem z 1)
  • Autor
    Příspěvky
  • #286
    Mamola
    Mamola
    Účastník

    Smutná zpráva přišla z východní sekce , náš dlouholetý člen Čáp  po letech strávených s námi v sedle odešel na odpočinek . Nic jsem neváhal a rozjel se na východ zjistit podrobnosti , žel již jsem ho nezastihl , a tak mi poskytl aspoň telefonní rozhovor,kde se vyjádřil , že již má dost zdejších „řidičů“ kteří neustále usilují o jeho život . To se dá celkem pochopit , ovšem dle mého názoru to je prachobyčejná výmluva jak za sebou zamést stopy pod hladinu svých ortodoxních křápů typu V11 ,R1200C a v neposlední řadě HD s řídítky na Ježíše kde odešel Ježíš co vzal sebou na věčnost i motor (dle mého skutečný důvod smutného konce motorkářské kariéry) Ano čtete dobře Čáp mizí pod hladinou ,a nyní stal žabím mužem ,  momentálně čeří vody na Islandu . Né tam žádné nebezpečí ze strany českých řidičů nehrozí ,chápu , pořád lepší potápět se v klidu u sopky , než jet po D1 . Takže si to shrneme přátelé      Indoš – mladá  žena + trojčata  Tomášek – stal se plechovkářem  ,Marťa – nová žena + zatím 1x dítě  Michal – havárie a prohraných  operací jako u jeho oblíbené armády v II světové , Alín – koupil novou guzzi , Mastodont dostal starou guzzi , Igor – koupil si Lakatoš a zmizel v lese , Petra – zmizela beze stopy , Žabožrout – zmizel ve Francii , Kotek – ostříhal se a svůj veškerý volný čas věnuje redukční dietě!!! Dalo by se říct , že tady příběh končí ……….. poslední členy napočítám na prstech  Ivoše jediné  ruky.

     

    • Téma bylo upraveno před 5 roky, 9 měsíci uživatelem Mamola Mamola.
Prohlížíte 1 příspěvek (celkem z 1)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

cs_CZCzech