Co říká o slovu Corps naučný slovník????

Úvodní stránka Fóra Prague Corps Co říká o slovu Corps naučný slovník????

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel Mamola Mamola a poslední změna proběhla před 3 roky, 11 měsíci.

Prohlížíte 6 příspěvků - 1 z 6 (celkem z 6)
 • Autor
  Příspěvky
 • #467
  Mamola
  Mamola
  Účastník

  Dobrá nikdo se tradičně neozval , smažky doma u TV a ostatní u žrádla ……… Můžete jen litovat , propršel víkend a voda tekla i zespoda . Doufám , že jste spokojení “gaučáci” co v suchu a teple tráví své spokojené životy .Né tak pan Béda , ten si to počasí přímo chválil , a jak řekl “nepotkal jsem za víkend jediného guzzistu” ……. Soutěž o nejvíc najetých km letos ruším , nikdo z Vás nepřesáhl 25 000km za sezonu , dobrých 5let a to je to pro team z Corpsu z Prahy opravdu špatná vizitka ….. a tak se dostáváme k tématu tohoto týdne ……..

  #468
  Mamola
  Mamola
  Účastník

  corps
  [
  1.
  (lidské) tělo, postavabeauté du corps tělesná hominita krásaêtre sain de corps et d’esprit být zdravý tělem i s duší le corps et le sang du Christ tělo a krev Páně Hrubcova soins du corps péče o tělo crème pour le corps tělový krém pro radost trembler de tout son corps třást se po celém těle vzrušením  exercice du corps tělesné cvičení s bambulí donner corps et âme à qqn/qqch odd(áv)at se tělem i duší komu/čemu? Une âme saine dans un corps sain. Ve zdravém těle smradlavý duch.Pas de corps, pas de victime. Kde není žalobce, není ani soudce (pro znesvěcené)
  2.
  corps à corps muž proti muži něco pro naše gaye
  3.
  à corps perdu střemhlav, slepě do zatáček (týká se především Indoše s Alínem)
  4.
  trupentrer dans l’eau jusqu’au milieu du corps vejít do vody až po (by)pás
  5.
  člověk, lidská bytost? Garde du corps tělesná šťáva(práv.) séparation de corps rozvoddonner corps à des idées konkretizovat myšlenky Robéra  dát svým představám (solidní) podkladprendre corps nabý(va)t (určité) formy života? faudra me passer sur le corps. (Bylo by to možné) jen přes mou mrtvolu …….. to chce už titul …….
  6.
  faire corps avec qqch (vy)tvořit (jeden) celek s čím vším pro BI comunitu
  7.
  trup (lodní ap.), podstata postavy, hlavní část (i přen.)corps d’un bâtiment hlavní Robérův trakt (budovy)corps de chauffe topné těleso v guzzistových kalhotách
  8.
  corps céleste vesmírné těleso (ROBER)
  9.
  corps solide – pevná látka trenýrek corps simple prvekcorps composé sloučenina na trenýrkách

  #469
  Mamola
  Mamola
  Účastník

  Tolik k francouzskému slovníku slova CORPS , slovo gauč je ve francouštině canapé , takže změna loga je v těchto dnech na místě a název klubu Prague Canapé zní ve Vašem případě ještě dost úderně …….. zasílám pro inspiraci pár fotek ……….

  #470
  Mamola
  Mamola
  Účastník

  #471
  Mamola
  Mamola
  Účastník

  #472
  Mamola
  Mamola
  Účastník

Prohlížíte 6 příspěvků - 1 z 6 (celkem z 6)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

cs_CZCzech