Soutěž o krále sezony 2018

Úvodní stránka Fóra Prague Corps Soutěž o krále sezony 2018

Označeno štítky: 

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Mamola Mamola a poslední změna proběhla před 5 roky, 6 měsíci.

Prohlížíte 9 příspěvků - 1 z 9 (celkem z 9)
 • Autor
  Příspěvky
 • #271
  Mamola
  Mamola
  Účastník

  Léto se blíží a každý z vás má najeto díky příjemnému klimatu již mnoho kilometrů . Naše redakce vyhlašuje soutěž o krále sezony s nejvíce ujetými kilometry a zároveň s nejméně kilometry . Máme vybrané favority z obou skupin . Na konci sezony máme připraveny hodnotné ceny od sponzora BMW motorrad , Stihl , Vinohradský pivovar a taky samosebou Moto Guzzi !!! Takže pravidla soutěže doložené km a fotem a datem 2018 před a po . Takže pište a pamatujte že vyfocené budíky z vašich čtyřkolých miláčků bezpečně poznáme !!! A který úchylák si vyfotil letos budíky má samosebou výhodu !!! Já půjdu příkladem – svých jarních 5 000km zahodím , a vyfotím si budíky s datem 14.6.2018 právě teď ….. Soutěž končí 24..12.2018  na Harfě o vánocích ,kde vyhlásíme vítěze turnaje !!!

  #272
  Mamola
  Mamola
  Účastník

  BMW K1100LT 14.6.2018

  • Odpověď byla upravena před 6 roky uživatelem Mamola Mamola.
  #274

  #285
  Mamola
  Mamola
  Účastník

  #289
  Mamola
  Mamola
  Účastník

  Tak nám pomalu končí sezona , a koukám , že je o tuto soutěž zájem !!! Jediný kdo poslal fotku byl Robér , ale jak se ukázalo byl to podvod . Jeho digitální měřič si přetáčel v garáži dle libosti a já se mohl strhnout abych ho dohnal …… Když za tři dny najel 10.000km pojal jsem podezření , že není něco v pořádku !!! Soutěž končí na Harfě o vánocích , takže máte čas ještě nějaký ten km natočit , co třeba ty Alíne ?

  #290
  Mamola
  Mamola
  Účastník

  • Odpověď byla upravena před 5 roky, 7 měsíci uživatelem Mamola Mamola.
  #293
  Mamola
  Mamola
  Účastník

  K.O.ukám , že toto téma bude pro Vás TABU ……… Já už mám po sezoně, ložiska v krku řízení zachroustala naposledy ……… nešlo udržet řidítka ……… konečná suma  tachometru se zastavila na 83.300km  . Což je od vyhlášení soutěže před 5 měsíci 11.000km  24.12.na Harfě přijdu potupně pěšmo , pro první cenu ……… Pokud se nenajde přemožitel ……..

  #294

  Letos ti to možná vyjde. Říká se že obhajovat je mnohem těžší než vyhrát poprvé. Tak to aby jsi začal trénovat jízdu po zadním kole jelikož přední vidle máš v nejrychlejším servisu na lehkou úpravu což znamená několikaměsíční pauzu.

  #295
  Mamola
  Mamola
  Účastník

  Moc tady nevyhrožuj Ty vidláku !!!!

  • Odpověď byla upravena před 5 roky, 6 měsíci uživatelem Mamola Mamola.
Prohlížíte 9 příspěvků - 1 z 9 (celkem z 9)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

cs_CZCzech