Terror v ulicích aneb znáte nějakého muže s dodávkou?

Úvodní stránka Fóra Prague Corps Terror v ulicích aneb znáte nějakého muže s dodávkou?

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel Mamola Mamola a poslední změna proběhla před 5 roky, 11 měsíci.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (celkem z 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #247
  Mamola
  Mamola
  Účastník

   

  Chodíval se skloněnou hlavou a mňoukal. Pak v Torontu najel do lidí a obvinili ho z desetinásobné vraždy ….. ano čtete dobře !!!
  Pětadvacetiletý student Alek Minassian, řidič vypůjčené dodávky, který v pondělí úmyslně najel na frekventované křižovatce v kanadském Torontu do skupiny lidí, se bude zodpovídat z deseti vražd prvního stupně a 13 pokusů o vraždu, rozhodl soudce v Torontu. Minassian se k obvinění nevyjádřil, uvedla televize CBS. Jeho bývalá spolužačka podle Reuters vypověděla, že neměl násilnické sklony, ale často se choval zvláštně.

  K soudu Minassian dorazil v bílé kombinéze s rukama za zády. Nedával najevo žádné emoce a promluvil jen dvakrát. Před soudem stane Minassian znovu 10. května, uvedla stanice BBC, zřejmě se ale bude stání účastnit jen přes video. Stále zůstává ve vazbě.

  V první řadě seděl u soudu jeho plačící otec Vahe Minassian. Na dotaz, zda by něco k případu řekl, pravil jen: „Je mi ho líto.“

  Vyšetřovatelé uvedli, že při vyšetřování nenechají „žádný kámen neobrácený“, aby zjistili, „co se stalo a proč,“ řekl torontský starosta John Tory stanici CBC. „Přinejmenším to dlužíme obětem včerejšího útoku,” dodal.

  Motiv Minassianova jednání policie zatím nezná. Muž není spojen s žádnou teroristickou organizací. Kanadský premiér Justin Trudeau je přesvědčen, že to ještě nějakou dobu potrvá, než o motivu bude jasno. Nicméně ubezpečil Kanaďany, že národní bezpečnost není ohrožena.

  Podezřelý Alek Minassian

  Úroveň nebezpečí teroristického útoku v Kanadě se po torontském krveprolití nezměnila, dodal.

  Student Alek Minassian zabil dodávkou na torontské ulici 10 lidí a dalších 15 zranil.

   

  Na torontské radnici byla spuštěna na půl žerdi kanadská státní vlajka. Vyhlídková věž CN Tower, obvykle večer osvětlený symbol města, se zahalil do tmy.

  Při pondělních nájezdech dodávky do chodců v Torontu zemřelo nejméně deset lidí a dalších 15 bylo zraněno.

  Minassian byl uzavřený a marně to zkoušel v armádě
  Alek Minassian studoval na střední škole v rámci programu pro studenty se speciálními potřebami, který je zaměřen pro lidi, jež mají problém se zařadit do společnosti, nebo jsou invalidní. Jeho bývalá spolužačka Shereen Chamiová podle agentury Reuters uvedla, že nebyl násilnický, ale často chodil po chodbě s hlavou skloněnou a rukama sepjatýma a vydával podivné mňoukavé zvuky.

  Sousedé ho popsali jako tichého podivína. Vídali ho, dokonce občas i při joggingu, ale nikdy na ně nepromluvil.Terror se rozmáhá a brzy může stát hned za Vámi , a tak se ptám znáte nějakého muže s dodávkou co mňouká , pije rum s kočičkou nebo se chová podivně ??? Pokud ano , tak ohlašte neprodleně městské policii Praha oddělení veřejného ohrožení prap.Miroslav Lošák  kontakt 608977381

  • Téma bylo upraveno před 5 roky, 12 měsíci uživatelem Mamola Mamola.
  #256
  Mamola
  Mamola
  Účastník

  Jsem zvědav , kdy to konečně “trkne” také motorkáře , a začnou zabíjet v ulicích . Taková rozjetá GUZZI hravě překoná policejní zábrany a pak ji v pěší zoně nic nezastaví . Může lidi srážet válcema nebo v případě Alína nabroušenými padáky !!! Ovšem pokud se v nejlepší neporouchá …… , to by bylo typické …..

  • Odpověď byla upravena před 5 roky, 11 měsíci uživatelem Mamola Mamola.
  • Odpověď byla upravena před 5 roky, 11 měsíci uživatelem Mamola Mamola.
Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (celkem z 2)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

cs_CZCzech