Pro COVID dočasně zavřeno !!!

Úvodní stránka Fóra Prague Corps Pro COVID dočasně zavřeno !!!

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel Mamola Mamola a poslední změna proběhla před 3 roky, 6 měsíci.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #480
  Mamola
  Mamola
  Účastník

  A je to tady , právě jsem se domákl , že mám COVID 19 a tak celá redakce nastupuje do izolace . Kdo byl s námi v kontaktu na posledním rideru má se míti na pozoru. Vy ostatní a to je drtivá většina co už s námi nejezdíte , můžete být v klidu . Hlavně poslední akce Bůček v alobalu na maríně, se týká Alína s Bédou a Hévou . Vy všichni očekávejte telefonát v brzké době . A v případě podezření z nákazy , kontaktujte svého doktora.  Problém je, že žádný příznak být nemusí , jako v mém případě . Věřím přátelé , že se tu po 14 dnech opět sejdeme s pozdravem Vaše redakce !!!

  #481
  Mamola
  Mamola
  Účastník

  Covid 19 chytil v lese od kůrovce i Igor , je nyní doma v izolaci i s celou rodinnou . Pila a sekera mu byla odebrána městskou policií Kostelce nad Labem na žádost příbuzných . Lakatoš prošel kompletní dezinfekcí a nyní můžeme jen držet palce , aby vše dobře dopadlo.

  #497
  Mamola
  Mamola
  Účastník

  #498
  Mamola
  Mamola
  Účastník

  Jojo Igor se nerozčiluje ……….

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

cs_CZCzech